EKOBIOLOGIJA PASITARNAUJA ESTETIKAI

NAOS įkūrė INSTITUT ESTHEDERM prekių ženklą,
kaip ekobiologijos pradininką.

Ekobiologija reiškia dėmesį odos biologijai, gerbiant jos ekosistemą. 

Mūsų moksliniu požiūriu EKOBIOLOGIJA yra unikali: odą reikia vertinti kaip gyvą ekosistemą, ir dirbti su odos biologija, siekiant veikti jos disbalanso priežastis, o ne tik matomus požymius.

 

Apibendrinus terminus "ekosistema" ir "biologija" , šis pozityvus, gerbiantis požiūris teigia, kad odos ekosistema, individų (gyvenimo būdo) ir mūsų planetos ekosistemos yra glaudžiai susijusios ir sąveikauja tarpusavyje. 

 

Remdamiesi šiais principais, padedame odai prisitaikyti prie aplinkos ir pasitelkiame odoje esančius išteklius, tam kad pašalintume disbalanso priežastis, taip atkurdami natūralų jos funkcionavimą.

  • Mes atkuriame ir stimuliuojame natūralius odos mechanizmus, kad padėtume jai atsinaujinti ir atgauti pusiausvyrą, kartu gerbdami jos ekosistemą.
  • Norėdami tai pasiekti, prioritetą teikiame odai draugiškiems ar biomimetiniams ingredientams, kurie yra natūraliai randami mūsų odoje.

Sukurti l ekobiologijos mokslą, BIODERMA, Institut Esthederm ir Etat Pur yra visi prekės ženklai, įkvėpti NAOS filosofijos, ir jie turi tas pačias mokslines ir žmogiškąsias vertybes.

INSTITUT ESTHEDERM,
akivaizdžiai jaunesnei odai. Ilgam. 

Rekomenduoja odos ekspertai iš visos Lietuvos
Rekomenduoja odos ekspertai iš visos Lietuvos
Pirkite vaistinėse ir grožio centruose
Pirkite vaistinėse ir grožio centruose
Moksliškai įrodyti rezultatai
Moksliškai įrodyti rezultatai
Aukštos kokybės dermatologinė kosmetika
Aukštos kokybės dermatologinė kosmetika
©2024 - Visos teisės saugomos